Комплекс проти спазмів Sponser Muscle Relax

  • Виробник: Sponser
  • Наявність: Є в наявності

Неконтрольовані м'язові скорочення стають звичайним явищем в ігрових видах спорту та при фізичному навантаженні на витривалість. Часто це закінчується зниженням продуктивності та...

До опису

751грн

Доставка
Замовлення оплачені до 15:00
відправляются сьогодні *
*-при наявності товару на складі
Неконтрольовані м'язові скорочення стають звичайним явищем в ігрових видах спорту та при фізичному навантаженні на витривалість. Часто це закінчується зниженням продуктивності та, зрештою, відмовою спортсмена від перегонів або продовження гри.
У більшості випадків причини типові: механічна перенапруга/перевантаження, переохолодження, зневоднення, а також втрата енергії та електролітів. Багаторічні наукові дослідження виявили, а потім і підтвердили ефективність вживання гірко-кислої суміші (сольового та оцтового розчину, соків огірка та лимона) (Mixed Pickle Juice) для запобігання м'язовим спазмам.

Sponser Muscle Relax – адаптована сумішшю сольового розчину та соку, розроблена за науковими критеріями, з додаванням оцтової кислоти, гіркої субстанції хініну та солей магнію. Де магній зберігає баланс електролітів та підтримує нормальне функціонування м’язів.


Переваги


  • Інноваційна формула з оцтовою кислотою, хініном та магнієм.
  • Магній регулює баланс електролітів та підтримує функціонування м’язів.
  • Запобігає або знижує хворобливі судоми та мимовільні скорочення м’язів.

Спосіб застосування


1-2 флакони перед або під час фізичних навантажень, а також за потребою. Бажано тримати MUSCLE RELAX у роті близько 10 секунд, потім проковтнути. Перед високоінтенсивним навантаженням продукт приймають заздалегідь, до тренування, залежно від індивідуальної переносимості продукту.


Складові


Вода, сахароза, столовий оцет 2.5% (25% оцтової кислоти), концентрат огіркового соку 2%, концентрат лимонного соку, цитрат магнію, підкислювач лимонна кислота, консервант сорбат калію, сіль, хініну гідрохлорид, містить хінін (3.3 мг/10).


Склад


Поживні речовини
на 100 мл
2 флакони
(60 мл = 1 денна норма)
Калорійність кДж (кКал)
192 (45)
115 (27)
Білки
<0,1 г
<0,1 г
Вуглеводи
– з яких цукру
10 г
10 г
6 г
6 г
Жири
з яких насичені жирні кислоти
<0,1 г
<0,1 г
<0,1 г
<0,1 г
Сіль
0,16 г
0,10 г
Магній

15% РДН* | 56 мг

*Рекомендована денна норма


Кислий питний концентрат із огірковим соком, оцтом та магнієм, готовий до вживання перед або під час тренування. Містить хінін.Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре