Sponser Omega 3 Plus

  • Виробник: Sponser
  • Наявність: Є в наявності

Омега-3 жирні кислоти коригують співвідношення в організмі людини простагландинів груп 2 і 3, що відновлює регуляцію запального процесу, алергічних реакцій, больового синдрому, з...

До опису

1616грн

Доставка
Замовлення оплачені до 15:00
відправляются сьогодні *
*-при наявності товару на складі

Омега-3 жирні кислоти коригують співвідношення в організмі людини простагландинів груп 2 і 3, що відновлює регуляцію запального процесу, алергічних реакцій, больового синдрому, згортання крові, багатьох функцій шлунково-кишкового тракту, нирок і нервову трансмісію.

Сьогодні відомо, що поліненасичені жирні кислоти Омега-3 є важливими компонентами здорового харчування для серця: вони підтримують баланс між вмістом холестерину та тригліцеридів в організмі людини.

Sponser OMEGA-3 PLUS – натуральне джерело поліненасичених жирних кислот, що знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Sponser OMEGA-3 PLUS має загальнозміцнюючу, антиоксидантну, гіполіпідермічну, мембраностабілізуючу, антиагрегатну, гіпотензивну, протизапальну та імунокорегуючу дію на організм людини.

ПНЖК Омега-3 найбільше впливають на роботу таких функцій та систем нашого організму, як:

  • Серцево-судинна система.
  • Омега-3 знижує рівень тригліцеридів.
  • Достатня кількість цієї речовини забезпечує нормальний рівень холестерину в крові, тобто знижує рівень “поганого”, який відкладається на стінках судин.

Також застосування Sponser OMEGA-3 PLUS у лікуванні кардіологічних проблем знижує ризик утворення тромбів, робить судини більш міцними та пружними.

Опорно-руховий апарат. Ненасичені жирні кислоти Омега-3 сприяють кращому засвоєнню кальцію, тим самим зміцнюють кісткову тканину, захищаючи від остеопорозу. Омега-3 також захищає суглоби, робить їх рухливішими, тобто запобігає артриту та його різновидам.

Нервова система. При тривалій нестачі Омега-3 у раціоні людини порушується комунікація між нервовими клітинами мозку, що провокує розвиток таких захворювань, як хронічна втома, депресія, шизофренія, біполярний розлад та інші.

До інших ознак можна віднести депресивний стан, запори, біль у суглобах, гіпертонію. Фахівці всього світу, і кардіологи в тому числі, сьогодні згодні з тим, що смертність через захворювання серця і судин знижується на 30% саме завдяки Омега-3 жирним кислотам.

Підтвердилося також, що у людей з важкими формами депресії, безсонням та частими емоційними розладами в крові дуже мало докозагексаєнової кислоти – однієї зі складових Омега-3.

Кількість порцій

15 порцій.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре